اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آدرس کوتاه شده‌ی صفحه:

پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120

* 09120996706
* 09120996706
  • کدکالا:
پشتیبانی
پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

 ارسال به سراسر
ارسال به سراسر

ارسال به سراسر کشور

بررسی پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120

در نگاه اول، آنچه که به صورت کاملا واضح و مشخص در مورد پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 به چشم می آید، شکل ظاهریِ رولی یا لوله ای آن است. با استناد به همین موضوع، می توان برخی از تفاوت های محصول نامبرده را با دیگر اقلامی که در رده محصولات پشم سنگ قرار می گیرند، تشخیص داد. در همین ابتدای کار، بسیار مهم است تا با پرسش های اساسی و تعیین کننده مربوط به پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 صخامت 10 سانت روبرو شویم تا دقیقا بدانیم با چه جنس محصولی روبرو هستیم. شاید تعیین کننده ترین و به نوعی کلی ترین سوالِ قابل طرح، در باب چیستی کالای مذکور باشد؛ چرا که از طریق مشخص نمودن پاسخ آن، ابعاد و زوایای بسیار زیادی از مشخصات پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 عیان می گردد. ناگفته نماند که پاسخگویی به دیگر پرسش های حائز اهمیت نظیر قیمت پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت و یا روش نصب پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 نیز در برنامه های ما قرار دهد. منتهای مراتب در گام اول در نظر داریم جوابیه پشم سنگ لوله ای (10 سانت دانسیته 120) چیست را مبسوط کنیم. با ما همراه باشید.

به طور کلی، پشم سنگ (فارغ از نوع، مدل، ضخامت و دانسیته ای که دارد) به گروهی از کالاهای تولیدی اطلاق می شود که قابلیت استفاده به عنوان عایق را دارند. یک عایق ممکن است کاربری های متفاوتی داشته باشد. عموما زمانی که واژه عایق یا عایق کاری به گوش می خورد، انتظار محصول یا کالایی را داریم که بتوان به کمک آن مصرف انرژی را بهینه تر از قبل کرد. این تصور، تا حدود زیادی درست است و تنها نیازمند آن است که موارد تکمیل کننده دیگری هم به آن اضافه گردند. برای نمونه ممکن است از پشم سنگ برای عایق کاری استدیو محل کار بهره جست و از ورود اصوات مختلف به داخل محیط کار، جلوگیری کرد. این کاربردها و علی الخصوص کاربرد پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت، در ادامه مطالب همین صفحه بررسی خواهند شد. یکی از مثبت ترین و به نوعی یکی از وجه های کاربر پسندی که محصولات پشم سنگ (نه الزاما لوله ای یا رولی) دارند این است که از پاک ترین و مفیدترین عایق های حرارتی حال حاضر دنیا محسوب می شوند. بر همین حسب، روزانه در سراسر جهان هستی، افراد زیادی دست به خرید پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 می زنند و به کمک آن هدفی که در نظر دارند را محقق می سازند. در همین راستا آرین عایق یکی از به نام ترین و شناخته شده ترین مراجعی است که در زمینه فروش پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت فعالیت دارد و همه روزه پاسخگوی خیل عظیمی از متقاضیان می باشد. در طی این سال ها توانسته ایم نام و اعتبار خود را بیشتر از هر زمان دیگری جلا و ارتقا بخشیم و به عنوان یک مرکز خرید معتبر، اعتماد همگان را به دست آوریم. توجه داشته باشید که می بایست همواره خرید خود را از فروشگاه و شرکت های معتبری همچون آرین عایق انجام دهید تا بهترین کیفیت و مطلوب ترین خدمات نصیبتان گردد؛ چرا که علاوه بر مزیت های ذکر شده برای فرآورده مزبور، باید عنوان کرد که از مقرون به صرفه ترین محصولاتی است که به عنوان عایق مورد استفاده قرار می گیرد. ارتباط جملات قبل با توصیه اخیر، به قیمت کالا باز می گردد. ما بر آن هستیم تا بالاترین کیفیت را با کمترین قیمت ممکن تقدیم حضورتان کنیم. من حیث المجموع هر زمان و هر کجا عزمی برای کنترل صوت یا حرارت وجود داشته باشد و بخواهیم از خروج یا انتقال آن ها جلوگیری به عمل آوریم، می توانیم از عایق پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت استفاده کنیم. اگر چه برای انجام این کار عایق هایی دیگر هم وجود دارند اما به طور خلاصه بیان نمودیم که چرا عایق پشم سنگ انتخاب مناسب تری محسوب می شود. پیش از هر گونه اقدام باید محیط یا دستگاهی که قرار است با عایق پشم سنگ پوشیده شود، ابتدا به ساکن بررسی شده و سپس با دریافت نظر نهایی مراجع صاحب نظر، اقدام به خرید نماییم. شما عزیزان می توانید برای این منظور با واحد پشتیبانی ما ارتباط برقرار نمایید.

کاربرد پشم سنگ لوله ای ضخامت 10 دانسیته 120

در خصوص کاربرد پشم سنگ لوله ای ضخامت 10 سانت دانسیته 120، دیگر بار می توانیم به شکل ظاهری این محصول رجوع کنیم. به طور واضح می توان فهمید که پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت، امکان عایق بندی سطوحی را به ما می دهد که استوانه ای باشند. حال بهتر است این موضوع را بیشتر از قبل تشریح کنیم تا تکلیف کاربردها کاملا مشخص شود. به مثابه همیشه، ابتدا به ساکن از کلیات موارد مصرفی که یک پشم سنگ دارد سخن به میان خواهیم آورد و سپس روند توضیحات را به سمت کاربردهای پشم سنگ لوله ای سوق خواهیم داد. در قسمت هم بدان این مسئله اشاره شد که دلیل استفاده از کالاهای اینچینی، پیاده سازی عمل عایق کاری می باشد. هدف از عایق کاری ممکن است پدید آوردن و رقم زدن اتفاقات گوناگونی باشد که در راس آن ها جلوگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی است. اگر چه که می توان کاربردهای دیگری را هم متصور شد. چنانچه دقت کرده باشید، در برخی نوشتارها اسم محصول خاطی را تحت عنوان عایق پشم سنگ ذکر کرده اند که نشان از ماهیت و کاربرد این ماده دارد. فقط با یک جست و جوی ساده و بررسی اولیه به راحتی می توان رد پای عایق پشم سنگ لوله ای را در صنایع بزرگ و مهمی اعم از ساختمان سازی، نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع الکترونیکی و حتی کشاورزی مشاهده نمود. بنابراین به هر میزان که شناخت خود را پیرامون خواص پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 افزایش دهید، بازخورد بهتر و مثمر ثمرتری از آن خواهید گرفت. با توجه به اینکه هم اکنون به خوبی از ماهیت این مدل عایق با خبر هستید، به سراغ تشریح کاربردهایی که دارد می رویم. از بهترین و امتحان پس داده ترین روش های فعلی برای عایق کردن تاسیسات و به خصوص لوله ها، بهره جستن از پشم سنگ های لوله ای و رولی می باشد. این گروه از مواد به سبب آنکه از نوعی رزین متراکم ساخته شده اند، به خوبی از عهده وظایف تعریف شده برای آن ها – یعنی عایق کاری – بر خواهند آمد. موارد بیشماری را می توان مثال زد که آن ها را با کمک پشم سنگ لوله ای عایق کاری می کنند. لوله های آب گرم و سرد، مخازن بخار سیالات گرم و سرد، انواع تاسیسات در صنایع متعددی همچون نفت، گاز و پتروشیمی و همین طور تاسیسات کار شده در نیروگاه ها و حتی در صنایع غذایی، امکان بهره مندی از پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت وجود دارد. کتابت موارد مصرف کالای مشارالیه را با ذکر دیگر کاربردهای آن ادامه می دهیم. در صنایع نساجی، در صنایع مس، سیمان، صنایع فولاد، در بیمارستان ها و به طور کلی هر واحد تاسیساتی که در آن خطوط لوله کار شده باشد (حتی مصارف خانگی) می توانیم از عایق پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت بهره مند شویم. هر کجا که محل عبور و جریان سیالات سرد و گرم باشد یا سیستم های حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع کار شده باشد، می توانیم انتظار به کارگیری عایق پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 را داشته باشیم. این محصولات به طور گسترده در عایق حرارتی دیگ بخار صنعتی و لوله های تجهیزات در زمینه های کشتی سازی، متالوژی و شیمی کاربرد خواهند داشت. شما عزیزان می توانید با توجه به زمینه فعالیت خود نسبت به گزینش قطر و دانسیته مناسب و سپس خرید کالا از وب سایت آرین عایق، مبادرت ورزید. همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما گرامیان می باشند. به خاطر داشته باشید که این مجموعه با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در عرصه توزیع و فروش پشم سنگ لوله ای، به خوبی قادر است نیاز شما را برطرف سازد.

مشخصات پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120

یکی از مهم ترین آیتم هایی که هنگام خرید پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت باید به آن توجه کنید، مشخصات کالا می باشد. البته در این صفحه، به طور واضحی در مورد مشخصات پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت صحبت شده؛ چرا که نام محصول، خود معرف و بیانگر دو مورد از مهم ترین پارامترهای نیازمند توجه می باشد. با این حال فرض بفرمایید که صرفا از این نکته مطلع شده اید که باید برای کار خود، عایق حرارتی پشم سنگ رولی (لوله ای) تهیه کنید اما اطلاعی از قطر، ضخامت و دانسیته مناسبی که باعث پیشبرد اهدافتان می شود، ندارد. اینجاست که باید هر چه سریع تر دست به کار شوید و آمارِ آیتم های ذکر شده در قبل را در بیاورید. برای آنکه بتوانید به مطلوب ترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید، توصیه می کنیم از مراجع فروش با سابقه ای همچون آرین عایق در این رابطه سوال کنید. این شرکت با سال ها تجربه در زمینه فروش و نصب انواع عایق پشم سنگ، به خوبی قادر است به پرسش های شما پاسخ دهد و در نهایت مناسب ترین و کاربردی ترین محصول ممکن را به شما پیشنهاد دهد. ماجرای تبیین مشخصات پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 همچنان ادامه دارد و قصد داریم شما را با دیگر موارد مربوطه آشنا کنیم. یکی از مهم ترین و ارزشمندترین رسالت های کارخانه آرین عایق، آگاه سازی مشتریان عزیز و ارجمند می باشد. به همین دلیل است که توانسته ایم در سال های اخیر، بر تعداد مخطابان و مشتریان وفادار خود اضافه کنیم. مشخصات ذکر شده در ادامه را می توانید در حکمِ مزیت هایِ استفاده از محصولِ موردِ نظر نیز در نظر بگیرید. به طور کلی یک عایق حرارتی اینچنینی از مقاومت و دوام نسبتا بالایی در برابر عوامل خارجی برخوردار است. با یک حساب و کتاب ساده یا به قول معروف با یک دو دوتا چهارتا می توان فهمید که تهیه، نصب و کارگزاری آن در صنایع مختلف و تاسیساتی به لحاظ اقتصادی در مقایسه با دیگر راهکارها و محصولات، مقرون به صرفه است. در تکمیل مورد قبل باید گفت که جا به جایی و نصب دشواری ندارد و انرژی و هزینه بالایی را روی دست خریدار نمی گذارد. از مهم ترین خصوصیاتی که بدون شک نظر هر خریداری را به خود جلب می کند و شاید از اصلی ترین دلایل تهیه آن به شمار آید این است که ضد حریق بوده و در برابر حرارت و آتش نمی سوزد. تحقیق کامل این مورد را هنگام ثبت سفارش و زمان نهایی کردن خرید خود به ثمر برسانید و از تکمیل دانسته های خویش در این زمینه غافل نشوید. فروشنده موظف است به صورت تمام و کمال شما را از وضعیت مقاومت حرارتی کالا با خبر سازد. افزون بر خصیصه ضد آتش بوده، عایق صوتی بسیار خوبی می باشد و در جذب صدا، عالی عمل می کند. این ویژگی را در صنعت و در دنیای پشم سنگ، عایق صوتی می نامند. عایق های صوتی با پوشش وسیع و بالای خود از خروج یا ورود صدای اضافی به درون یا خارج محیط، جلوگیری می کنند. نتایج تست های کنترل کیفی، حکایت از مقاومت بالای پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 در برابر فشارهای خارجی دارند. خوشبختانه به مثابه دیگر عایق های پشم سنگ، از منظر زیست محیطی سازگار بوده و ضرری به طبیعت وارد نمی کند. در آخر متذکر می شویم که پیش از خرید، حتما با صاحب نظران و فروشندگان معتبر مشورت نمایید و خواسته ها و ترجیحات خود را دقیقا نزد ایشان شرح دهید. گاهی اوقات حتی یک تغییر کوچک در محصول، می تواند شما را از برنامه و هدفی که آن را تنظیم نموده اید، دور کند و باعث ضرر و زیان گردد. آرین عایق آماده است تا دقیق ترین نکات مشاوره ای را در اختیار شما خوبان قرار دهد.

تولید پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت

اغلب مراحل اولیه تولید پشم سنگ ها به یک نحو است. اکنون قصد داریم این روند و جریان را با هدف مشخص نمودن روش تولید پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت برایتان شرح دهیم. یقینا شما نیز می دانید که ماده اولیه و سازنده پشم سنگ، سنگ بازالت است. اما اینکه چه فرآیندی طی می شود تا در نهایت سنگ بازالت به پشم سنگ تبدیل شود، مسئله ای است که می خواهیم به آن بپردازیم. طبق تحقیقات و مشاهدات میدانی انجام شده در سال های اخیر، مشخص گردیده که روند تولید پشم سنگ در مقایسه با فرآیندی که سالیان پیش به منصه ظهور می رسیده، تفاوت چندانی نکرده و عموما یکسان بوده است. همان طور که گفتیم، ماده غالب، سنگ بازالت است؛ هر چند امکان دارد دیگر سنگ ها نیز در پروسه تولید به کار آیند. در واقع سنگ بازالت در تولید پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است. آن گاه که تمامی مواد اولیه تهیه گردید، نوبت آن فرا می رسد که داخل کوره ریخته شوند و درجه حرارت تا حدود یک هزار و ششصد درجه سانتی گراد افزایش یابد. این کار باعث می شود تا ماده اولیه به شکل سیلیکات مذاب و به شکل ماگما در بیاید. در حین این فرآیند، هوا به صورت مرتب در کوره جریان دارد و باعث بالا رفتن دما به طرز قابل توجهی می شود. افزایش دما به عنوان یک امر واجب و لازم، به وقوع می پیوندد. با گذشت زمان ماده مذاب (سیلیکات طبیعی گداخته شده) به وجود آمده در انتهایی ترین بخش کوره یعنی کفِ آن، ته نشین می شود. سپس برای آنکه بتوانند از دل مذاب، محصول نهایی (برای مثال پشم سنگ دانسیته 120 ضخامت 10 سانت) را بیرون بکشند آن را به درون گرداننده های دواری که از قضا با سرعت بالایی در حال گردش هستند، ریخته و کمی به آن زمان می دهند. این مرحله، سرآغازی است بر شکل گیری حالت اولیه تمامی پشم سنگ هایی که تاکنون ساخته و پرداخته شده اند. اینجاست که می بینیم رشته هایی باریک و طویل و به عبارت بهتر الیاف مانند سر و شکل پیدا می کنند. برای شکل گیری هر چه بهتر الیاف، مواد مذاب را تحت هوادهی سرد قرار می دهند؛ وگرنه اصلا رشته یا الیافی پدید نخواهد آمد (مذاب به همان شکل باقی خواهد ماند). سپس برای اینکه خاصیت چسبندگی و در برخی موارد خصلت عایق بودن، هر چه بهتر و بیشتر در این الیاف و رشته ها تقویت شود، ملاتی ساخته شده از روغن های معدنی و مواد رزین را در همان مرحله هوادهی سرد به آن اضافه می کنند. مطابق با آنچه که در قبل بدان اشاره شد، این کار چسبندگی را میان الیاف فزونی می بخشد. حالا با یک توده حجیم روبرو هستیم که می بایست آن را در ابعاد، ضخامت، چگالی و دانسیته های گونهگون درآورد. پس به طور خلاصه گفتیم که مواد اصلی هر نوع عایق پشم سنگی (اعم از لوله ای یا رولی تا دیگر مدل ها)، ماده ای به نام سنگ بازالت است. این نوع عایق ها از الیاف پشم سنگ و مقداری رزین (یا دیگر روغن ها) که نقش فرم دهنده را بر عهده دارند در دانسیته های مختلف و متفاوت و بر حسب کیلوگرم بر متر مکعب و طی فرآیند پخت در قطرها و ضخامت های متعددی تولید می گردند. مطابق انتظار می توان یک پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت را در حالات گوناگونی اعم از بدون پوشش، با پوشش فویل آلومینیوم و پوشش کاغذ کرافت برش زد و تولید کرد. برای مثلا وقتی بخواهیم از آن برای دور لوله استفاده کنیم باید عایق پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 را از یک طرف برش زد تا عمل باز و بسته شدن و نصب به آسانی صورت بگیرد. به طور کلی این امکان وجود دارد که پشم سنگ رولی در اشکال و اندازه های مختلف برش داده شود. این عایق در کارخانه با استاندارد لوله های رایج در بازار و با ضخامت مد نظر خریدار، ساخته و پرداخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ابعاد و قطر پشم سنگ لوله ای با ما تماس حاصل فرمایید.

نصب پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت

عایق پشم سنگ لوله ای با نام دیگر ایزو پایپ، از انسجام الیاف رزین خورده پشم سنگ در کوره های مخصوص پخت، حاصل می گردد و سپس در دانسیته ها و ضخامت های متلون و متفرفی طبق استاندارد ASTM C101010 مراحل تولید خود را پشت سر می گذارد. محصول نهایی جهت اتلاف کاهش انرژی حرارتی در محیط های صنعتی، به شدت مورد توجه است و مرتبا به کار گرفته می شود. شاید اغراق نباشد اگر بگوییم هر آنچه در خلال این متن و نوشتار توضیح داده شده، تماما در خدمت موضوع نصب پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت است. در واقع هدف از خرید و فروش این کالا، دقیقا رسیدن به مرحله نصب آن بوده که حکم عایق کاری حرارتی را خواهد داشت. اینکه بدانیم پشم سنگ لوله ای (با هر دانسیته، ضخامت و قطر) چیست، چه کاربردی دارد و مشخصات یا ویژگی های آن شامل چه مواردی می شوند، به خودی خود بسیار مهم و حائز اهمیت است اما مسئله ما نصب صحیح و کارگزاری آن در مکان یا محیطی است که بیشترین سود و فایده را از هر لحاظی داشته باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این بخش، تمرکز خود را بر روی تفسیر و توضیح مراحل نصب پشم سنگ لوله ای 10 سانت دانسیته 120 معطوف سازیم. پیش از آنکه عمل نصب (عایق کاری) را آغاز کنید، توجه شما را رعایت این نکات جلب می نماییم. ابتدا از آماده بودن همه چیز اطمینان خاطر بیابید. هیچ کس دوست ندارد در حین انجام کار با کمبود وسیله یا قطعات روبرو شود و کار را به تعویق بیندازد. یک تعویق ساده می تواند به راحتی شما را با ضرر و زیان هنگفتی مواجه سازد. نصب عایق پشم سنگ لوله ای بر روی لوله های افقی می بایست در موقعیت ساعت شش در درزهای طولی اتفاق بیفتد و نصب آن بر روی لوله های عمودی نسبت به درزهای طولی باید در موقعیت زاویه سی درجه باشد. این دو مورد، نیازمند داشتن تجربه در عمل نصب و آشنایی به مکان ها و موقعیت های مختلف است. به طور حتم در دفعات اول، ممکن است کمی دشوار به نظر برسد اما با کمی تمرین و ممارست، ملکه ذهن خواهد شد. اگر قصد داشتید عایق ها را محکم کنید، از سیم های گالوانیزه در حین انجام کار استفاده کنید. چنانچه احساس کردید در دماهای بالا به ضخامت بیشتری نیاز است، استفاده از دو لایه پشم سنگ را در دستور کاری خود قرار دهید. هنگام کار گذاشتن دو لایه، نباید درز عایق ها رو به روی هم قرار بگیرد. این نکته مهم، بر خروجی و کیفیت کار به شدت اثر گذار است. در عایق کاری به کمک پشم سنگ نیازی به استفاده از اسپیسر نیست. مطالب این قسمت، تا حدودی با جملات پایانی بخش قبلی در ارتباط است. این عایق در مراحل پایانی تولید خود، به طور کامل از یک طرف شکاف می خورد و همین به مصرف کننده این اجازه را می دهد که بتواند آن را از محل شکاف باز کرده و مثلا بر روی لوله قرار دهد. حال باید فکری به حال ثابت کردن و همین طور بستن آن کرد. همان طور که عرض شد با کمک گرفتن از سیم های آهنی این امر میسر خواهد شد. بهتر است سیم ها را با فواصل معین روی عایق ببندیم تا کامل محکم شود. ماستیک (نوعی چسب) مخصوص درزبندی عایق باعث می شود عمل نصب به طور کامل انجام شود. مرحله پایانی نیز به نصب پوشش ورق گالوانیزه یا ورق آلومینیومی اختصاص می باید تا محیط عایق کاری شده از شرایط جوی رطوبت و گرما مصون بماند.

قیمت و خرید پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت

اغلب مسائلی که تا به این لحظه به آن اشاره کردیم، جنبه کاربردی داشتند. در ایستگاه پایانی صفحه حاضر، قصد داریم کمی هم در مورد جنبه اقتصادی کار یعنی قیمت پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت صحبت کنیم. به هر روی نباید از اثر آن بر تصمیم خریدار غافل شد. از اثر قیمت، به هیچ وجه من الوجوه نمی توان چشم پوشی کرد؛ حال هر چقدر هم آن کالا کاربردی و اصطلاحا به درد بخور باشد. به عنوان یک عمل روتین و قابل پیش بینی، هر فردی که بخواهد خرید پشم سنگ لوله ای دانسیته 120 ضخامت 10 سانت را به سرانجام برساند، بدون شک قیمت آن را جویا خواهد شد. آرین عایق می کوشد تا در تمام لحظات و شرایط، آخرین نرخ ها را به شما اعلام دارد و در انتها منصفانه ترین مبالغ را بر روی محصولات خود درج نماید. یک نکته را در نظر داشته باشید که فی الحال، استعلام قیمت تنها به صورت تلفنی میسر است. دلیل این مسئله نیز به نوسانات پر تعداد و غیر قابل پیش بینی نرخ ارز باز می گردد. لذا اگر قصد ثبت سفارش دارید، این مورد را حتما مد نظر قرار دهید. در سالیان اخیر کمتر شاهد ثبات قیمت در بازار بوده ایم. تولید عایق حرارتی پشم سنگ برای لوله با دانسیته و ضخامت های مختلف امکان استفاده در دما های مختلف را به ما می دهند. هر کدام از انواع پشم سنگ لوله ای در صنعت خاصی برای عایق کاری لوله با پشم سنگ حرارتی کاربرد دارد و بسته به مکان های مختلف باید از عایق پشم سنگ لوله ای مناسب آن مکان استفاده کرد مثلا برای عایق کاری لوله ها در فضای باز از پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیومی باید استفاده کرد تا از نفود آب به داخل عایق جلوگیری کرد و همچنین روکش آلومینیومی تابش آفتاب را منعکس می کند و تلفات ناشی از آن را به حداقل می رساند. عایق های پشم سنگ به طور کلی طیف وسیعی از صنایع را می تواند تحت پوشش قرار دهد از جمله در صنایعی که در آن خط لوله، برای مقاصد مختلف بکار رفته مورد استفاده قرار می گیرد.

حداکثر دمای کاربرد(°c) 650
دانسیته (وزن مخصوص) 80 ~150 kg/m3
ضخامت 25 ~100 mm
طول 50 ~100 cm
قطر 1/2 ~16 inch
انواع عایق لوله بدون روکش، عایق لوله با روکش فویل آلمینیوم، عایق لوله با روکش کاغذ کرافت
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد