اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آدرس کوتاه شده‌ی صفحه:

پشم سنگ تخته ای 9 سانت (90 میلی متر) دانسیته 110 (صد و ده)

* 09120996706
* 09120996706
  • کدکالا:
پشتیبانی
پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

 ارسال به سراسر
ارسال به سراسر

ارسال به سراسر کشور

بررسی پشم سنگ تخته ای 9 سانت (90 میلی متر) دانسیته 110 (صد و ده)

پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 از کجا بخریم؟ آدرس و مرکز فروش پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 کجاست؟ جدیدترین نرخ، بها و قیمت پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 را از کجا به دست آوریم؟ خرید اینترنتی پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 به چه نحو است و چطور باید بر آن فائق آییم؟

پیش از پاسخگویی به پرسش های قبل، نخست باید این پرسشِ بنیادین را پاسخگو باشیم؛ پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 چیست؟

کلید رسیدن به جوابِ تمامی سوالات، در دلِ یگانه پرسش مطرح شده در قبل می باشد. لطفا با ما همراه شوید تا ضمن بررسی کامل ماجرا، کنه و بنه محصول مذکور را از هم شکافته و آن را به شما عزیزان بشناسانیم.

یکی از مهم ترین مسائلی که در دنیای صنعتی امروز مطرح است و پیرامون آن بحث و گفت و گوهای بسیاری شکل می گیرد کاهش مصرف انرژی و به بیان دیگر بهینه سازی، صرفه جویی و جلوگیری از هدررفت انرژی می باشد. برای این منظور تاکنون راهکارهای متعددی اندیشیده شده است. اغلب این راهکارها به استفاده از محصولاتی ختم می شوند که به آن ها عایق گفته می شود. در تعریف عایق این طور آمده که به هر ماده ای که از انتقال انرژی، صوت، آتش و رطوبت جلوگیری به عمل آورد، ماده عایق گفته می شود. البته ناگفته نماند که گاهی اوقات می توانیم با بالابردن کیفیت مواد اولیه ای که در ساخت و تولید محصولات مختلف از آن ها بهره می بریم، تا حدودی از اتلاف انرژی جلوگیری نماییم. مطابق انتظار محصولات مختلفی می توانند به عنوان عایق مورد استفاده قرار بگیرند و ما را به خواسته خود برسانند. هر کدام از آن ها با توجه به خصایص و ویژگی هایی که دارند، انتظارات بیان شده را برآورده خواهند ساخت. بنابراین لازم است با ابعاد و زوایای محصولاتی که امکان استفاده از آن ها وجود دارد به صورت کامل آشنا شویم. هدف از انجام این کار، دستیابی به بهترین نتیجه و خروجی ممکن است. در علم صنعت (به خصوص رشته مهندسی صنایع)، افراد همواره درصدد آن هستند که با صرف کمترین انرژی و یا استفاده حداقلی از منابع، بیشترین بهره وری ممکن را رقم بزنند. در این راستا پشم سنگ و به کارگیری آن، یکی از گزینه های قابل انتخاب و در دسترس برای مبحث عایق بندی (و به تبع آن جلوگیری از هدررفت انرژی) در محیط های گوناگون می باشد. پشم سنگ، یک عبارت کلی برای توصیف انواع عایق هایی است که از مواد اولیه یکسانی تشکیل شده اند و وظایف نسبتا مشابهی دارند. لازم است کمی موشکافانه تر به این قضیه بپردازیم. محصول پیش روی شما یعنی پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110، یکی از چندین نمونه قابل استفاده برای عمل عایق بندی (صوتی و حرارتی) است.

به طور کلی پشم سنگ زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که بنا باشد عایق کاری صوتی، عایق کاری حرارتی و یا عایق کاری رطوبتی صورت پذیرد. بنابراین پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 نیز در نهایت چنین استفاده ای خواهد داشت. در باب چیستی پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 از لحاظ ساختاری و ساختمان تشکیل دهنده آن نیز باید گفت که عموما این قبیل محصولات از ذوب سنگ بازالت به دست می آیند. البته این تنها اشاره ای کوچک به ساختار پشم سنگ می باشد و ماجرای شکل گیری آن، گسترده تر از این صحبت ها است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با واحد پشتیبانی شرکت آرین عایق تماس حاصل فرمایید.

کاربرد پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110

یکی از مهم ترین مباحثی که می بایست آن را زیر ذره بین تحقیق و تفحص قرار داد، مبحث کاربرد(های) پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 می باشد. آیا شما مخاطب عزیز و گرامی، قصد خرید پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 صخامت 9 سانت را دارید؟ اگر پاسخ مثبت است، به طور حتم باید از کاربردها و موارد مصرف یا استفاده پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 90 میلی متر با خبر شوید تا ضمن آنکه مقادیر کافی از آن را سفارش می دهید، به لحاظ کاربری محصول درست و اصطلاحا به دردبخوری نیز نصیبتان گردد. اگر بنا باشد برای رفع مشکل خود، کالا یا محصول نامرتبطی را خریداری نمایید، بهتر است دست نگه داشته و مجددا مرحله تحقیقات را آغاز کنید. در غیر این صورت ممکن است مشکلی جدید به مشکلات قبلی شما اضافه شود. این نوید را به شما می دهیم که کارشناسان فروش و همکاران فعال در واحد پشتیبانی شرکت آرین عایق با تمام قوا برای خدمت گزاری به شما عزیزان آماده اند و اجازه نخواهند داد که انتخاب یا همان سفارش شما به سمت بیراهه برود. ما برآنیم تا درست ترین و دست اول ترین اطلاعات ممکن در این حوزه را در خدمتتان قرار دهیم. حال ممکن است این اطلاعات در مورد پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت سه سانت باشد و یا ممکن است در مورد سایر محصولات معرفی شده در این پایگاه. به هر روی، کافی است به ما اعتما داشته باشید و روی کمک ویژه ما حساب باز کنید. اما بگوییم از کاربرد پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت؛ این کالا می تواند به صورت مشخصی در صنعت پالایش و پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، صنایع کشتی سازی و ساخت شناور، در مترو (یا همان قطارهای شهری زیر زمینی)، فرودگاه ها، در ساخت ساندویچ پانل، دیوارهای سه بعدی، دیوارهای کناف، دیوارهای گچی و علی الخصوص در صنعت ساختمان به کار آید. به بیان دقیق تر ممکن پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت را به عنوان پانل دیواری به صورت نیمه سخت و با چگالی متوسط تولید شده در گستره وسیع و بی انتهایی از اماکن نظیر مساجد، مدارس، بیمارستان ها، سالن های اداری، ورزشی، در مجتمع های مسکونی و تجاری، کارگاه ها، کارخانه ها، سوله های کوچک و بزرگ در دیوارهای جداکننده و دیوارهای اصلی و بین دیوارها و مشخصا در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار داد. توجه داشته باشید که پیش از خرید، حتما با طرح صورت مسئله و هدفی که در ذهن دارید، آگاهی کاملی از کاری که قرار است انجام شود به کارشناس فروش منتقل کنید. تحت این شرایط وی قادر خواهد بود شما را به دقیق ترین شکل ممکن راهنمایی کند و شما را به سمت تهیه و سفارشی محصولی که کاملا مناسب محسوب شده و گره از کار شما می گشاید، سوق دهد. با توجه به شرایطی که در این روزگار بر زندگی ها حاکم گشته، برنده کسی است که بتواند در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین انرژی، مطلوب ترین نتایج را رقم بزند. این مورد را در قسمت قبل نیز تذکر دادیم. پشم سنگ تخته ای با دانسیته 110 و ضخامت 9 سانتی متر، تنها یکی از چندین محصولی است که می توانید آن را از آرین عایق سفارش دهید و از کاربردهایی که دارد، بهره مند شوید. بنا بر سفارش مشتریان عزیز امکان تولید پانل با چگالی ها و ابعاد مختلف دیگر وجود دارد.

مشخصات پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110

حقیقت کلام آن است که مشخصات پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 به نوعی در نام محصول ذکر شده اند. به بیان دیگر، با یک نگاه ساده به اسم محصول می توان متوجه شد که با مدلی از پشم سنگ تخته ای روبرو هستیم که دانسیته آن 110 کیلوگرم بر مترمکعب و ضخامتی معادل 9 سانتی متر (90 میلی متر) دارد. پس بیشتر باید روی کاربردها و موارد استفاده آن تمرکز کرد. شاید این تیتر تنها برای جلب توجه بیشتر درون این صفحه کار شده باشد. از همان ابتدا به شما عزیزان این مسئله را گوشزد کردیم که اساس دنیای صنعتی امروز بر مبنای کاهش آلاینده های زیست محیطی و همین طور بهینه سازی مصرف انرژی می باشد. به همین خاطر باید از محصولات متنوعی برای تحقق این امر بهره مند شد. این محصولات که در حکم عایق های صوتی و حرارتی به کار گرفته می شوند، عمدتا پشم سنگ هستند. محصول معرفی شده در این صفحه، یکی از چندین نمونه قابل استفاده در مبحث عایق کاری محسوب می شود. ممکن است پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت را برای عایق کاری سقف، بین طبقات، روی بتن و کف ساختمان به کار برد. حتی می توان آن را به همراه یک آیتم کمکی دیگر به نام فویل آلومینیوم در عایق کاری سیستم های گرمایش از کف آن هم در زیر لوله های آب گرم مورد استفاده قرار داد. لازم است بدانید که کالای مذکور این امکان را فراهم می سازد تا از آن در زیر سازه های مرتعش برای جذب ارتعاشات نیز مورد بهره برداری قرار داد. پشم سنگ ها از شناخته شده ترین ابزارهایی هستند که در صنعت به کمک انسان ها آمده اند. شاید بتوان این اختراع بشری را نوعی خدمت به جهان هستی از نوع بی آزار و بدون دردسر برای محیط زیست تلقی نمود. آنچه که امروز آن را پشم سنگ می نامیم، تشکیل شده از الیاف معدنی می باشد. ماده اولیه آن، سنگ بازالت است که متعلق به گروه سنگ های آذرین می باشد و بازمانده ای از فعالیت های آتشفشانی محسوب می شود. در تکمیل بیان مشخصات و خواص پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانستیه 110 باید خدمتتان عرض شود که این محصولات در دمای حداقلی یک هزار و پانصد درجه سانتی گراد ذوب می گردند و سپس با اتکا به روش های خاص و صنعتی، آن ها را به الیافی بسیار ریز (با قطر میکرونی و غیر قابل تصور) بدل می کنند. در واقع باید اذعان داشت که چیزی حدود صد و شش الی صد و هفت درصد از یک پشم سنگ را همین الیاف تشکیل می دهند. دو الی سه درصد باقی مانده رزین یا روغن های مورد نیاز برای فرم دهی الیاف متناسب با نوع محصول خواهد بود. چون می توان از پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت به عنوان عایق حرارتی و صوتی و نیز عایق ضدحریق، در فضای بیرونی ساختمان یعنی در سقف و دیوارهای خارجی استفاده کرد، بهتر است حتما پیش از خرید، در مورد مشخصات آن از شرکت فروشنده سوال نمود. از یاد مبرید که امکان بهره جستن از محصول نامبرده در زیر یا روی سقف شیروانی هم وجود دارد. آرین عایق با سال ها تجربه فروش پشم سنگ تخته در دانسیته ها و ضخامت های متفاوت، به خوبی قادر است شما همراهان گرامی را راهنمایی کنید. برای این منظور کافی است با ما تماس بگیرید.

تولید پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت

در این قسمت می خواهیم پرده از ماجرای تولید پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت برداریم و با چگونگی آماده سازی آن آشنا شویم. به مثابه بخش های قبلی، لحنِ صحبت های ارائه شده به صورت کلی و عمومی می باشد؛ بدین معنا که متون مندرج در ذیل، اشاره به کلیت تولید پشم سنگ (فارغ از نوع، ضخامت و دانسیته) دارد. همان طور که در بخش مشخصات پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت نیز بدان اشاره گشت، ماده اولیه شکل گیری این قبیل محصولات سنگ بازالت می باشد. سنگ بازالت از خانواده سنگ های آذرین است که در اثر فوران آتشفشان ها پدید می آیند. چنانچه سنگ نامبرده را در صنعت و تحت حرارت بسیار بالا (قریب به 11100 درجه سانتی گراد) قرار دهیم، آن گاه تغییر شکل پیدا خواهد کرد. در اثر این تغییر شکل، شاهد آن خواهیم بود که نوعی الیاف (به عنوان پایه و اساس شکل گیری پشم سنگ) تولید شده که می توان با اعمال برخی اقدامات روی آن ها، محصول نهایی و مد نظر را به منصه ظهور رساند. عموما الیاف مزبور خاصیت ضد حریق دارند و می توان از آن ها در تهیه عایق های صوتی و حرارتی بهره جست؛ غایت تولید اکثر قریب به اتفاق پشم سنگ ها (همانند نمونه تحت بررسی با ضخامت 9 سانت و دانسیته 110) همین عمل عایق کاری می باشد. بنابراین لازم به ذکر است که هدف از تولید پشم سنگ، در آخر استفاده از آن به عنوان عایق است. به ادامه تشریح مسیر و خط تولید باز می گردیم؛ در اصل بازالت در حرارت بالا ذوب شده و به الیافی با ابعاد و قطر میرکون بدل خواهد شد. حال با اضافه نمودن روغن و رزین، محصول نهایی تکمیل خواهد شد. روغن و رزین می توانند خاصیت چسبندگی و یک سری ویژگی های دیگر را به همراه آورند و به نوعی کار را جمع کنند. خروجی کار، یک عایق صوتی یا حرارتی بی نظیر است که می توان آن را در بیشمار محل و محیط مورد استفاده قرار داد و از هدررفت انرژی جلوگیری نمود. اگر چه که در محیط هایی نظیر استودیو، تمرکز بر روی هدفی غیر از بهینه سازی مصرف انرژی است. در این قبیل اتمسفرها، بیشتر به دنبال جلوگیری از آلودگی صوتی هستیم. جلوگیری از آلودگی صوتی در ساختمان های مسکونی و حتی اداری نیز به شدت مورد توجه است و سازندگان سعی در پدید آوردن شرایطی به دور از هر گونه سر و صدای اضافی برای ساکنین می باشند. یک پشم سنگ تخته ای ضخامت 9 سانت دانسیته 110 در ساخت سازه های عمرانی بیشماری نقش دارد و قادر است بیش از نیمی از هزینه های مربوط به انرژی را کاهش دهد. حدود چهل و سه تا چهل و چهار درصد از عایق های به کار رفته در مصالح ساختمانی را انواع پشم سنگ تشکیل می دهند. نکته ای که از قلم افتاده، مربوط به مراحل آغازین تولید می باشد؛ جایی که می خواهیم سنگ بازالت را حرارت دهیم. عموما این سنگ را با یک ماده سوختنی به نام کک داخل کوره می ریزند. آن گاه درون کوره مخروطی با هم مخلوط شده و سپس به کمک مقداری چوب یا گاز طبیعی، کک را مشتعل می کنند. این جریان با دمیدن مداوم هوا ادامه خواهد یافت (دمیدن هوا سبب می شود که کک به صورت یکنواخت و دنباله داری مشتعل بماند). با حرارت بالای ایجاد شده، سنگ بازالت آرام آرام ذوب شده و از زیر کوره خارج می گردد. با هدایت مذاب به سمت دستگاه سانتریفیوژ اسباب تهیه الیاف فراهم می شود. سپس الیاف روی نوار نقاله می روند، روی صفحه چیده شده و در آخر به دستگاه پخت یا کیورینگ فرستاده می شوند. ایستگاه پایانی همان جایی است که مقداری رزین را به آن اضافه می کنند تا خاصیت چسبندگی میان الیاف افزایش یابد. خواسته و ترجیحات مشتری از حالا به بعد مورد توجه قرار می گیرد و اعلام می کند که چه ضخامت یا ابعادی را مد نظر دارد. برای مثال ممکن است پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانسیته 110 را طلب کند. پس از برش نهایی و قطعه بندی کردن محصول، آن را بسته بندی کرده و آماده ارسال می کنند.

نصب پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت

یکی دیگر از نکات قابل توجه و نیازمند بحث و گفت و گو در جستار فعلی، نصب پشم سنگ تخته ای دانسیته 110 ضخامت 9 سانت می باشد. به نوعی باید اذعان داشت که کلیه اقدامات انجام شده (از مراحل آغازین تا واپسین مراحل) در خدمت عمل نصب هستند. در واقع باید گفت که نصب پشم سنگ تخته ای 9 سانت دانستیه 110 مساوی است با عمل عایق کاری. وقتی که قصد می کنید پشم سنگ را نصب کنید، دقیقا در حال پیاده سازی زیر ساخت های مربوط به عایق کاری هستید. بنابراین نباید از انجام صحیح و درست آن غافل شوید تا بتوانید در نهایت بهترین خروجی ممکن را از آن خود کنید. آیا تاکنون با خود اندیشیده اید که چرا اصلا باید به سراغ نصب پشم سنگ (با هر ضخامت و دانسیته ای) رفت؟ محدوده تحمل دمایی پشم سنگ ها در رنج منهای سی تا هفتصد و صد درجه سانتی گراد تعریف شده است. در کنار این رنج وسیع از نظر پوشش دمایی، محصولات مزبور، ضریب انتقال حرارت بسیار پایینی دارند. مجموع این دو ویژگی در کنار هم پیام آور آن است که با کالایی به شدت کاربردی و پر استفاده روبرو هستیم. کالای مشارالیه همان طور که بارها در این نوشتار بدان اشاره شد، نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی دارد و لذا سبب خواهد شد آلاینده های کمتری تولید شود. تولید آلاینده کمتر متعاقبا هم به حفظ محیط زیست به عنوان زیستگاه تمامی جاندارن این کره خاکی از جمله انسان ها کمک خواهد کرد. دیگر دلیل نصب پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت، پایین بودن ضریب ضرر و زیان و آسیب و بعضا نزدیک به صفر آن است. این محصولات از منظر زیست محیطی و بهداشتی به عنوان عایقی مطلوب بر شمرده می شوند و در مقایسه با دیگر کالاها و اقلام مشابه، عارضه یا خطری را به دنبال ندارند. در یک کلام اگر بخواهیم این قضیه را جمع بندی کنیم باید گفت پشم سنگ متعلق به گروه کالاهایی است که در رسته مواد عایق، عنوان بی ضرر بودن را یدک می کشند. این فرآورده ها به سبب آنکه هم کاربری عایق صوتی و هم کاربری عایق حرارتی برایشان تعریف شده، در زمره گروه کالاهایی قرار می گیرند که استعمال و به کاری گیری آن ها اجتناب ناپذیر تلقی می شود. برای آنکه حساب کار بهتر و دقیق تر دست مخاطبان بیاید، لازم است اشاره کنیم که قدرت عایقی پشم سنگ حدود سی و سه برابر یک دیوار بتنی و حدود بیست و دو برابر یک دیوار آجری است. پس به طور حتم نصب آن در برنامه های ساخت و ساز جای خواهد گرفت. به عنوان حسن ختام مطالب این بخش، شما را با خلاصه ای از آنچه که باید حین نصب پشم سنگ 9 سانت دانسیته 110 انجام شود، آشنا می کنیم.

در شروع کار با توجه به اینکه دیوار کاملا زیر کار قرار می‌گیرد باید از تمیز و سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد؛ زیرا بعد از نصب پشم سنگ دیگر دسترسی به آن دشوار و پر هزینه خواهد بود. در مرحله بعد باید سطح مورد نظر چه دیوار باشد چه سقف، از نظر پستی و بلندی باید کاملا صاف و یکنواخت باشد. در مرحله بعد شیارهایی را برای نگهداری پشم سنگ و محکم کردن هر چه بهتر آن ‌ها به سطح مورد نظر نصب می‌کنند. البته گاهی بسته به نوع پروژه نیازی به نصب این شیارها نیست. در گام بعدی به سراغ نصب پشم سنگ با روش استفاده از چسب می ‌رویم. چسب با ترکیب مشخص آماده می ‌شود. اعمال مقدار مناسب و کافی از چسب در سطح پشتی پشم سنگ بسیار مهم است. بعد از قرار دادن پشم سنگ روی سطح مورد نظر باید با ضربه ‌هایی پیوسته از اتصال کامل آن ‌ها اطمینان حاصل کرد. بعد از اتمام نصب پشم سنگ ‌های تخته ‌ای آن‌ها را بررسی و از تراز بودن و عدم وجود هر گونه ناهمواری اطمینان حاصل می‌کنند. برای عایق کاری بهتر با استفاده از درزگیری‌های مخصوص تمامی درز‌ها و شکاف ‌های موجود میان صفحات پشم سنگ تخته ‌ای را می ‌پوشانند. در مورد شکاف ‌های بزرگ برای پوشاندن باید از ملات ‌های مخصوص برای پر کردن آن‌ ها استفاده کرد. در آخر هم بسته به نوع پروژه، شاید لازم باشد که برای تثبیت و محکم کردن هر چه بیشتر پشم سنگ تخته ‌ای به سطح مورد نظر از پیچ استفاده شود.

نصب دقیق و بدون عیب نقص پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت، منوط به استفاده از خدمات شرکت ها و افرادی است که در این حوزه فعالیت می کنند و تخصص و تجربه کافی برای انجام این کار دارند. توصیه می کنیم پیش از هر گونه اقدام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت و خرید پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت

مشخصا تا به این جای کار باید تا حدود زیادی با دلیل یا دلایل خرید پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت آشنا شده باشید. در کشورهای پیشرفته، اغلب بیشینه مصرف انرژی مربوط به بخش و واحدهای صنعتی می باشد. این قضیه در کشور ما شکل و شمایل دیگری دارد و بیشتر شاهد آن هستیم که انرژی در بخش های اداری و در منازل مصرف می شود. فارغ از ضربه های مخربی که این واقعه به بدنه صنعت وارد می کند باید به این نکته مهم اشاره کرد که عقوبت این رخداد، چیزی جز ایجاد آلودگی نخواهد بود. پس لازم است به هر نحوی که شده و از طریق خرید پشم سنگ 9 سانت دانسیته 110 تا آنجا که امکان دارد و برایمان مقدور است، جلوی آن را بگیریم و از هدر رفت بیشتر انرژی و سرمایه ممانعت به عمل آوریم. در بلند مدت اثر این کار را در سطح جامعه متبلور خواهد شد. همان طور که قبل تر هم بیان شد، از عایق پشم سنگ در صنایع ساختمان سازی، پتروشیمی، پالایشگاه ها، کوره ها، اجاق ها، کانال های هوا، دیگ های بخار، دودکش ها و همچنین عایق کاری صوتی استفاده می کنند. پر واضح است که چرا روزانه، درخواست های بیشماری برای خرید کالای نامبرده در مراجع مختلف من جمله شرکت آرین عایق ثبت می گردد. دیگر مسئله حائز اهیمت در این قضیه، بحث قیمت پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت است. بدون دانستن قیمت، عملا هیچ گونه خرید و فروش صورت نخواهد گرفت. اگر به خاطر داشته باشید، یکی از چندین پرسش ابتدایی این صفحه نیز به چالش و پرسمان قیمت پشم سنگ 9 سانت دانسیته 110 اختصاص یافته بود. از آنجا که ما نیز به عنوان کارشناس فروش این کالا، به خوبی از اهمیت مقوله مذکور با خبر هستیم، لذا در نظر داریم تا به صورت روزانه و مرتب، شما عزیزان را از قیمت های جدید و نهایی با خبر سازیم. به سبب شرایط حاکم بر بازار و علی الخصوص تغییرات و نوسانات قیمت ارز، تقاضا داریم برای دریافت لیست قیمت پشم سنگ دانسیته 110 ضخامت 9 سانت با شماره تماس های مندرج در صفحه، تماس حاصل فرمایید. در طی تماس تلفنی برقرار شده ضمن صحبت پیرامون آخرین نرخ ها، نکات مشاوره ای ارزنده ای نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد