اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آدرس کوتاه شده‌ی صفحه:

پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60

* 09120996706
* 09120996706
  • کدکالا:
پشتیبانی
پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

 ارسال به سراسر
ارسال به سراسر

ارسال به سراسر کشور

بررسی مشخصات پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60

پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 چه کاربردی دارد؟ نحوه نصب پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 به چه صورت است؟ پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت از کجا بخریم؟ آخرین نرخ و قیمت پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت را از کدامین مرجع استعلام بگیریم؟

همان طور که مشخص است، قصد داریم در مورد محصولی تحت عنوان پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 صحبت کنیم. این کالا همان طور که از نامش پیداست، متعلق به دسته ای از مواد است که به آن ها پشم سنگ گفته می شود. پشم سنگ ها به عنوان یک عایق کاربردی و البته اقتصادی (از لحاظ هزینه تامین و نصب) به شمار می روند و شامل مدل های مختلفی می شوند. برای آنکه بتوانیم در امر خرید و همین طور نصب آن ها، کاملا موفق ظاهر شویم، لازم است شناخت خود را پیرامون آن ها تا آنجا که امکان دارد افزایش دهیم. قدم اول در این مسیر، رجوع به فروشگاه ها و شرکت های معتبری است که از تجربه و تخصصی کافی بهره مند هستند. آرین عایق با بیش از دو دهه فعالیت در بازار آنالوگ و فیزیکی، اکنون بر آن است تا گستره خدمات رسانی خود را بیش از پیش افزایش دهد و با انجام اقداماتی کاملا برنامه ریزی شده و معین، دسترسی و امکان خرید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت را برای همگان فراهم سازد. این خرید از نوع غیر حضوری و به صورت اینترنتی یا تلفنی خواهد بود. ما به عنوان یکی از مهم ترین، شناخته شده ترین و بزرگ ترین مراکز فروش پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت در کشور، آماده پاسخگویی به تمامی پرسش های شما عزیزان در این رابطه می باشیم. نگارش ادامه مطالب را با طرح یک پرسش همه جانبه به پیش خواهیم برد؛ پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 چیست؟ یقین داریم بررسی ابعاد این پرسش به تمامی مخاطبان و متاقضیان کمک خواهد کرد که قدم های خود را حساب شده تر بردارند و در نهایت قادر به اتخاذ بهترین تصمیم ممکن باشند. در این مسیر خطیر، روی کمک ویژه همکاران زُبده و خِبره ما نیز حساب ویژه باز کنید. با ما همراه باشید.

در دهه های اخیر، کره زمین به عنوان خواستگاه و زیستگاه اصلی انسان ها و سایر جانوران و جانداران، با مشکلات و معضلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده است. برخی از این مشکلات منجر به حوادث ناگواری شده اند و روح مادر طبیعت را تا حدود زیادی آزرده خاطر ساخته اند. از این رو انسان فکور و صبور و کنجکاو، در تمام طول تاریخ تلاش نموده تا ضمن برطرف ساختن نیازهای خود، راهکارهایی کم هزینه و ساده از نظر اجرایی برای محافظت از محیط اطراف خود طراحی، ارائه و در نهایت پیاده سازی کند. گرم تر شدن هوا، سوراخ شدن لایه ازون و علی الخصوص افزایش آلاینده های زیست محیطی، تنها تعدادی از معضلاتی هستند که هم اکنون با آن ها روبرو هستیم و باید چاره ای برای رفع و مهارشان اندیشید. گاهی اوقات ممکن است دیگر کاری از دستمان برنیاید و فقط باید از وضعیتی که در آن هستیم مراقبت کنیم تا به قول یک اصطلاحِ گفتاریِ عامیانه کاری از اینی که هست خراب تر نشود و زمام امور از دستانمان در نرود. تا به امروز، اسباب و وسایل مختلفی برای کنترل شرایط ساخته و پرداخته شده اند. از میان تمامی آن ها، دست روی یکی از کاربردتری ترین موارد یعنی پشم سنگ گذاشته ایم. پشم سنگ یک کلمه کلی برای توصیف و تفسیر موادی است که در دنیای امروزی نقش عایق را ایفا می کنند. از این رو به آن ها عایق پشم  سنگ نیز گفته می شود. پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 نمونه ای است از انواع این قبیل محصولات. در پشم سنگ (فارغ از اینکه پتویی باشد یا خیر)، اعداد و ارقام مربوط به ضخامت، دانسیته و چگالی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و پیش از خرید و تهیه آن ها، حتما باید به درستی بررسی و محاسبه شوند. کاربری پشم سنگ پتویی با دانسیته های مختلف، متفاوت خواهد بود. بنابراین حتما این مورد را از فروشنده جویا شوید. به عقیده متخصصین و افراد صاحب نظر، دلیل بسیاری از وقایع تلخ و ناگوار امروزی، مصرف بی رویه و بیش از حد سوخت های فسیلی مثل گاز و بنزین است. لذا باید تدابیر ویژه ای برای آن ها اندیشید تا ضمن کاهش آلاینده ها، طریقه مصرف انرژی نیز بهینه تر از قبل گردد. ساخت، تولید و نصب عایق های صوتی و حرارتی نظیر پشم سنگ پتویی دانسیته 60 صخامت 4 سانت، یکی از چندین دستوری کاری جهانی در نظر گرفته شده برای این امر است. پس در انتهای این قسمت اگر بخواهیم دیگر بار سوال پشم سنگ چیست را مطرح کنیم، باید به گونه از مواد و محصولات اشاره کرد که وظیفه دارند از هدر رفت انرژی جلوگیری به عمل آورند. شما عزیزان می توانید انواع پشم سنگ من جمله پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 را با بهترین کیفیت و قیمت از وب سایت آرین عایق ابتیاع نمایید.

کاربرد پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60

عایق کاری و ممانعت از برون رفت انرژی صوتی و حرارتی، اصلی ترین کاربرد محصولاتی است که به آن ها پشم سنگ می گوییم. پس در مورد کاربرد پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60، صرفا به یک نگاه جزئی و مختصر اکتفا نمی کنیم؛ چر اکه این مقوله (کاربردها) قابل بسط به سایر مدل ها نیز می باشد. در واقع هر آنچه که تحت عنوان کاربرد پشم سنگ دانسیته 60 ضخامت 4 سانت مطرح گردد، ممکن است برای سایر مدل ها از دسته های دیگر نیز صدق کند. بهتر آن است که این کاربردها را به خوبی به ذهن بسپارید تا هنگام خرید قادر به تشخیص بهترین مدل و نمونه برای هدف خود باشید. البته که تیم حرفه ای و کار بلد آرین عایق در خصوص این مسئله شما را یاری خواهد کرد و با انتقال تجربیات خود، مسیر را به شما نشان خواهد داد. از پشم سنگ پتویی که با نام ایزو بلانکت (به انگلیسی Iso Blanket) هم شناخته می شود، در اکثر منابع و مراجع به عنوان یک عایق حرارتی پر کاربرد یاد می شود. این فرآورده منطبق با استاندارد ASTM C592 در کارخانجات مختلف تولید شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد. تحمل حرارتی بالای این کالا، از مهم ترین خصوصیات آن محسوب می شود؛ تا جایی که قادر است حداقل هفتصد و پنجاه درجه سانتی گراد را پذیرا باشد. در بخش مشخصات نیز، مجددا به این قضیه اشاره خواهد شد. از آنجا که به ساختار بیرونی پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 مش سیم اضافه می شود لذا نوعی عایق محکم به شمار می رود و همان طور که عرض شد در برابر دمای بالا از خود مقاومت نشان می دهد. چنانچه در هنگام تولید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 صخامت 4 سانت از متریال و مواد اولیه با کیفیت بهره جسته شود، قادر خواهد بود دمای زیادی را در خود نگه دارد و از برون دهی (یا همان هدر رفت) دما جلوگیری کند. گزاره قبل، مصداق بارز کاربرد عایق حرارتی پشم سنگ پتویی محسوب می شود. این عایق یک پتوی انعطاف پذیر است و موارد مصرف نسبتا گسترده ای دارد. به منظور تهیه و سهولت در نصب و جا به جایی، اغلب به شکل تاشو و رول در دسترس خریداران قرار می گیرد. پس از آنکه پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت تهیه گردید، امکان دارد آن را به عنوان عایق برای استفاده در کوره های صنعتی، لوله انتقال نفت، تانکر حمل قیر و همچنین مخزن انبار مواد استفاده کنند. افزون بر موارد قبل از این محصول به طور گسترده ای در ساختمان های مسکونی، تجاری، عمومی و همین طور کارخانه های صنعتی برای کاربردهایی نظیر دیوار جداکننده، سقف، دیوار خارجی و کف شناور با هدف حفاظت در برابر آتش، به عنوان عایق حرارتی، کنترل صوت و کنترل تراکم به کار گرفته شود. همان طور که مشخص است، دامنه کاربردهای عایق حرارتی پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 بسیار وسیع و متنوع می باشد؛ لذا باید پیش از ثبت سفارش به خوبی در این رابطه تحقیق کنید. این میزان کاربرد پیام آور آن است که با یک محصول چند منظوره طرف هستیم و اگر به درستی ابعاد و زوایای آن را موشکافی نکنیم، نتیجه مطلوب و باب میل نخواهیم گرفت. لوله های قطور، کوره هایی که حرارت تولید می کنند، اگزوزهای صنعتی، دودکش های کارخانه و دیگ های بخار، مثال های دیگری از موارد کاربرد کالای مذکور هستند که پس از مشخص شدن ابعاد کار، به منظور عایق بندی، از آن استفاده خواهد شد. شما هم اگر قصد خرید پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 را دارید، ابتدا بهتر است با مشاورین ما صحبت کرده و پس از جویا شدن نظر ایشان مراحل ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

مشخصات پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60

موارد بسیاری هستند که بر کیفیت خرید اثر می گذارند. این موضوع، در هر صنف و کسب و کاری متفاوت است. مسلما از آنجایی که ما در حوزه فروش انواع پشم سنگ پتویی فعالیت داریم، می کوشیم آن دسته از پارامترهایی را که به این قضیه مربوط اند، به سمع و استراقتان برسانیم. با ما همراه باشید تا شما را با مشخصات پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 آشنا کنیم. مطالب مربوط به مشخصات، به طور حتم بر روند انتخاب و ثبت سفارش شما اثر خواهند گذاشت؛ چرا که به شما می گویند محصول خریداری شده چه ویژگی هایی دارد و چه میزان انتظاری باید از آن داشت. اگر کمی عمیق تر به این موضوع فکر کنید، متوجه خواهید شد که مبحث مشخصات، شاید به ظاهر ساده و نه چندان پیچیده باشد اما در عمل همانند یک خط مشی عمل خواهد کرد. مشخصات پشم سنگ پتویی به شما خواهد گفت که محصول انتخابی، چه ابعاد و اندازه ای دارد، چگالی آن به چه نحو است و آیا مسلح و مجهز به روکش یا پوشش خاصی می باشد یا خیر. واضح و مبرهن است که محصول معرفی شده، چه ضخامت و دانسیته ای دارد و بر همین اساس، نوع کاربری و محلی که می توان آن را مورد استفاده قرار داد، مشخص خواهد شد. شما می توانید از طریق تماس با پشتیبانی وب سایت آرین عایق، اطلاعات دقیق تر و بیشتری را در این زمینه کسب کنید. همکاران ما به سبب تجربه بالایی که در این حیطه دارند، به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد، و محصول با مشخصات مناسب کار شما را تقدیم حضورتان می کنند. دیگر مشخصه مربوط به پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت، مربوط به جنس مواد رویه آن می باشد. در این کالا ممکن است نخ نسوز به تور سیمی دوخته شود؛ سپس آن را به شکل رول های دوازده و نیم متری در می آورند. این پروسه، در مسیر تولید نیز قابل ذکر است و احتمال دارد در آینده دوباره به آن اشاره کنیم. هر رول از عایق حرارتی پشم سنگ پتویی با کیفیت و قیمتی کاملا مناسب، تقدیم حضورتان خواهد گردید. اگر خاطرتان باشد در بخش کاربردها به این نکته اشاره کردیم که ماده مورد بحث، مقاومت و تحمل حرارتی بسیار بالایی دارد و بعضا می تواند پذیرای دمایی معادل با 760 درجه سانتی گراد باشد. این کالا در واقع یک نوع پشم معدنی است که در برابر دما مقاومت می کند و با مش سیم تبدیل به یک عایق محکم می شود. عایق های پشم سنگ پتویی به صورت یک طرف توری و دو طرف توری گالوانیزه با روکش هایی از جنس پارچه نسوز، فویل آلومینیوم و کاغذ کرافت قابل تولید می باشند و در نهایت بر اساس کاربری مورد نیاز و درخواست مشتری، شکل و اندازه نهایی شان تعیین خواهد گردید. هر قدر که مواد اولیه با کیفیت تری در پروسه تولید آن ها به کار برود، می توان انتظار خروجی بهتری را داشت. خروجی بهتر برای یک پشم سنگ پتویی دانسیته 60 صخامت 4 سانتی معادل مقاومت بالاتر در برابر حرارت و همین طور جلوگیری از برون دهی دما می باشد. به سبب آنکه عایق های پتویی با نیت مصارف عمومی ساخته و پرداخته شده اند، به صورت کاملا انعطاف پذیر تولید می شوند. در کنار این مسئله، حمل و نصب سهلی دارند و اشخاص به دردسر نمی اندازند. در پایان شما را خصوصیات عایق پشم سنگ پتویی را برای شما خوبان و خوانندگان محترم جمع بندی می کنیم: عایق حرارتی، عایق صوتی، مقاوم به خوردگی، عدم انتشار گازهای سمی، دوام بسیار زیاد، سازگار با محیط زیست، خواص شیمیایی پایدار، خواص فیزیکی پایدار، ضریب حرارت بالا، جذب صوت عالی، غیر قابل اشتعال، دافع رطوبت. با تمام این تفاسیر، کما فی السابق، توصیه می کنیم قبل از به سرانجام رساندن خرید خود، با دپارتمان فروش شرکت، ارتباط برقرار نمایید.

تولید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که روش تولید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت به چه ترتیب است. آشنایی با روش تولید محصولات مختلف، جذابیت های خاص خود را دارد و باعث افزایش سطح دانش افراد نسبت به مسائل مختلف می شود. در واقع پس از آنکه از کنه و بنه ماجرای تولید پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 با خبر شوید، در می یابید که با چه جنس محصولی روبرو هستید و بهتر از خواص و مشخصات آن سر در می آورید. عموما مراجع بزرگ و شناخته شده ای همانند آرین عایق، به این قبیل مسائل اهمیت می دهند و تلاش می کنند سطح دانش مخاطب خود را به جایگاه استاندارد و قابل قبولی ارتقا بخشند. رسالت ما انتشار مطالب درست، به روز و کاربردی در حوزه پشم سنگ است و به شما اطیمنان می دهیم که از هیچ تلاشی در این راه دریغ نکنیم. تا از اصل مطلب دور نشده ایم، بهتر است آرام آرام به سراغ تشریح روش تولید عایق حرارتی پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت برویم و نکات مهم آن را برشمریم. خوانش دقیق و با حوصله این متن، درک درست و کاملی به شما اعطا خواهد نمود؛ چرا که روش تولید اکثر پشم سنگ ها در مراحل آغازین مشابه یکدیگر می باشد. در نتیجه فهمیدن گام های اولیه، شما را از تحقیق و تفحص چند باره بی نیاز خواهد کرد. ماجرا از این قرار است که یک پشم سنگ از سنگ های گوناگون و مختلفی که بر روی پوسته کره زمین وجود دارند، پدید می آید. به بیان دقیق تر این سنگ ها اکثرا بازالت هایی از کامپوزیت های شیمیایی از پیش ساخته شده می باشند. بازالت ها در دماهای بسیار بالا و با بهره مندی از تکنیک های به خصوص حرارت دیده و در نهایت ذوب می شوند. سپس سیلیکات های باقی مانده در وسایل چرخ مانند به سرعت ریسیده شده و رشته های نسبتا نازکی شبیه به مو را ایجاد می کنند. در آخر رشته ها را به رزین های مخصوص آغشته کرده و به هم متصل می کنند. افزون بر رزین، افزودنی های دیگری نیز ممکن است به ترکیب یاده شده، اضافه کردد و تغییراتی را در خواص نهایی پشم سنگ پتویی به وجود آورد. این مراحل تقریبا مقدمات تولید هر نوعی از عایق پشم سنگ می باشند. اما به صورت خاص و برای تولید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت بعد از این که الیاف معدنی را مطابق توضیحات از پیش ارائه شده منسجم نمودند، با استفاده توری های مرغی که جنس آن ها از گالوانیزه گرم است و خاصیت ضد زنگ دارند، دوخت می شوند. چشمه های تور مرغی به کار رفته در ساختار کالای مذکور، ابعاد یک و سه چهارم اینج است. ایزوبلانکت ها در دو نوع یک طرف فویل و یک طرف توری و یا دو طرف توری تولید شده و در بازار عرضه می گردند. عرض استاندارد لحاظ شده برای پشم سنگ پتویی توری دار، یک و دو دهم متر و طول پنج متر است. هر چند در ضخامت های بالا و برای بسته بندی راحت تر از طول آن ها کاسته شده و تبدیل به سه متر می شود. هر مقدار که دانسیته بالاتر رود، عایق حرارتی بهتری خواهیم داشت. در خصوص موارد استفاده و همین مشخصات کالا، در بخش های قبلی به تفصیل صحبت شد. شما عزیزان می توانید برای خرید پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 با شماره تماس های مندرج در این صفحه تماس گرفته و به صورت غیر حضوری و در کمترین زمان ممکن، سفارش خود را به ثبت برسانید.

نصب پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت

به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین مباحث مطرح شده در این صفحه، تیتر فعلی یعنی نصب پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت است؛ چرا که غایت اصلی از تولید، یادگیری مشخصات، کاربردها و در انتها به ثمر رساندنِ خریدِ عایقِ حرارتیِ پشم سنگ پتویی این است که بتوانیم آن را در محل و مکان مناسبی نصب کنیم. دانستن محل نصب، تشخیص مدل مورد نیاز و البته تعیین ضخامت و دانسیته، مواردی هستند که در این بخش مورد توجه قرار دارند. اکنون به راحتی می توان متوجه شوید که چرا در قسمت های قبلی، توضیحات مفصلی پیرامون چیستی پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 و همین طور کاربردهای آن داده شد. در واقع این موارد به نوعی در حکم پیش نیازهای مسئله اصلی و نهایی این مبحث هستند. اگر نتوانید به درستی تشخیص دهید که برای چه محلی و با چه هدفی به عایق حرارتی پشم سنگ پتویی نیاز دارید و به علاوه نتوانید تشخیص دهید که ضخامت و دانسیته مناسب، چه اعداد و ارقامی هستند، آن گاه ممکن است پروژه شما با شکست مواجه شود و در این میان زمان و سرمایه از دست برود. بنابراین برای جلوگیری از چنین رخدادی، بهتر است از همان اول مسیر را به درستی شناسایی کرده تا قادر به برداشتن گام های صحیح، دقیق و در درون مسیر باشید. همان طور که بارها عرض شد، شرکت پشم سنگ آرین عایق، آماده هرگونه همکاری و ارائه مشاوره به تمامی مشتریان عزیز از سراسر کشور می باشد. حال بیایید هدف از نصب پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت را بررسی کنیم. انواع پشم معدنی (همانند عایق حرارتی پشم سنگ پتویی) برای پر کردن فضای خالی بین دیوارها و سقف ها به کار گرفته می شوند. این عمل، مصداق بارز عایق بندی محسوب می شود. امروزه عمل عایق بندی در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری، حرکتی کاملا رایج و البته مفید و مثمرثمر محسوب می شود؛ چرا که از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید. عموما پشم سنگ ها در مقایسه با سایر محصولاتی که قابلیت مشابهی دراند نسبت به رطوبت مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند. به علاوه از ورود اصوات مزاحم خارج از محیط و محل کار و زندگی نیز جلوگیری می کنند. در خصوص پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60، مبحث عایق حرارتی نیز مطرح است و البته بیشتر هم این خصلت مورد توجه قرار دارد. همان طور که در بخش های قبلی بدان اشاره شد، این ماده تا حدود هفتصد و بعضا تا هزار درجه سلسیوس را تحمل کرده و آسیب نمی بیند. همچنین از حریق جلوگیری نموده و اگر دما هم بالاتر برود، در نهایت ذوب می شود. بنابراین می توان متوجه که از طریق نصب پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت می توانیم تا حدود زیادی از وقوع آتش سوزی ممانعت به عمل آوریم و یا رخ دادن آن را به تعویق بیندازیم. در چنین شرایطی عملیات امداد و نجات در فضای مطمئن تری انجام خواهد شد. توصیه می کنیم زمانی که قصد اجرا و پیاده سازی عمل نصب عایق حرارتی پشم سنگ پتویی چه به صورت افقی  وچه به صورت عمودی در کف یا سقف دارید، از رعایت و توجه به این نکات، غافل نشوید: قبل از اجرای پشم سنگ در دیوار وجود نشتی باید ابتدا تعمیر شود. طول عایق که برای عایق کاری دیوار لازم است را اندازه گیری کنید و عایق را از پشت و یا وارونه ی آن برش بزنید. با قراردادن لبه های عایق پتویی در بالای دیوار آن را با میخ یا سیخک  بکوبید. عایق پتویی را در پشت لوله ها، مجراها و سیستم الکتریکی قرار دهید، در صورت عدم امکان، عایق را به دقت برش دهید به طوری که عایق پتویی اطراف مانع ها را پوشش دهد. اگر قطعه ای را برش زده اید لبه های بالایی و پایینی قطعات را روی هم قرار دهید تا عایق محکم به یکدیگر وصل شود. پس از نصب عایق های پتویی، تمامی نقاط اتصال را نوار بندی کنید. برای پر کردن جاهای خالی بین تیر آهن ها، عایق را به قطعات کوچک برش بزنید و در قسمت فوقانی تیر آهن قرار دهید و با فشار در جاهای خالی قرار دهید. تمام نقاط نفوذ هوا، در بندهای تیر آهن، پوشید شود. وجود هر گونه نشتی در دیوار باید قبل از عایق کاری تعمیر شود. طول عایق را چند اینچ بلندتر از طول دیوار برش بزنید. عایق پتویی را با استفاده از نوار تخته کوبی به یکدیگر بچسبانید و عایق های نزدیک به هم را به یکدیگر محکم کنید. قسمت پایین عایق پتویی را با کف ساختمان تراز کنید. در پایان به دور تمام نقاط اتصال نوار ببندید. اگر نیازمند راهنمایی های بیشتری در این خصوص می باشید، لطفا با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

قیمت و خرید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت

در تیترهای قبلی بیشتر به جنبه های فنی پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت پرداخته شد و کمتر صحبتی پیرامون نحوه خرید و یا قیمت آن – که جنبه اقتصادی کار محسوب می شود – انجام شد. اکنون قصد داریم با اتخاذ رویکردی متفاوت، این بُعد از ماجرای پشم سنگ پتویی 4 سانت دانسیته 60 را هم مورد بررسی قرار دهیم و اهم نکات آن را به رشته تحریر درآوریم. نخست در خصوص قیمت پشم سنگ پتویی دانسیته 60 باید عنوان کرد که این کالا، در شرایط امروز بازار نرخ ثابتی ندارد و لازم است برای فهمیدن آن از مراجع معتبر فروش همچون آرین عایق، قیمت نهایی استعلام گرفته شد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت تقدیم حضورتان کنیم. نکته بعدی نیز به خرید پشم سنگ پتویی دانسیته 60 ضخامت 4 سانت باز می گردد. مشتریان و متقاضیان عزیز می توانند از اقصی نقاط کشور و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خرید خود را به سرانجام برسانند. این مهم پس از تماس شما با کارشناسان و پشت سر گذاشتن مراحل نیاز سنجی به وقوع خواهد پیوست. در نهایت کالای انتخاب شده، از طریق سامانه های مختلف حمل و نقل به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. برای ارتباط با ما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیغام در شبکه ها پیام رسان (واتس اپ و چت آنلاین) اقدام کنید.

ابعاد استاندارد هر رول 100cm * 600cm (تغییر ابعاد طبق سفارش)
محدوده تولید دانسیته 80 – 150 kg/m³
محدوده تولید ضخامت 30 – 120 mm
بسته بندی پلاستیک (شیرینگ)
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد